Legendák Völgye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legendák Völgye

Ez egy fórumalapú szerepjáték egy kis harccal, egy kis történettel és... majd meglátjuk mi sül ki belőle :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Offtopic

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Emily
Kezdő játékos
Kezdő játékos
Emily


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Az Üveghegyen innen, az Óperenciás-tengeren túl, a kacsalábon forgó kastélyomban

A harcos tulajdonságai
TP:
Offtopic - Page 2 Left_bar_bleue23/133Offtopic - Page 2 Empty_bar_bleue  (23/133)
kaszt: angyal
szint: 1

Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 19:51

Rika írta:
még 1-2 hsz és én is tag leszek nevet

Mennyi hsz kell hozzá?

Egyébként ott a nevünk mellett az, hogy ennyi TP a 133-ból, az azt mutatja, hogy 133 kell a szintlépéshez és neked mennyi van 133-ig? Szóval igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy 133 pont kell a szintlépéshez?
Vissza az elejére Go down
Rika
LV-tag
LV-tag
Rika


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Wilfred

A harcos tulajdonságai
TP:
Offtopic - Page 2 Left_bar_bleue270/333Offtopic - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/333)
kaszt: vámpír
szint: 2

Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 19:59

Emily írta:

Mennyi hsz kell hozzá?

Egyébként ott a nevünk mellett az, hogy ennyi TP a 133-ból, az azt mutatja, hogy 133 kell a szintlépéshez és neked mennyi van 133-ig? Szóval igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy 133 pont kell a szintlépéshez?

50 hsz kell.

igen 133 kell mosoly igazából ez csak most szép, mer 0-ról indult, a 2. szinten már át fogom írni arra a pontszámra ami a 3.hoz kell, de akkor már nem 0-ról indul a számlálás, hanem 133-ról így nem olyan arányos. pl a sávod lehet, h ugyanott áll, mint egy egyes szintűnek... közben mondjuk már 10-es vagy nyelvet nyújt
Vissza az elejére Go down
Emily
Kezdő játékos
Kezdő játékos
Emily


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Az Üveghegyen innen, az Óperenciás-tengeren túl, a kacsalábon forgó kastélyomban

A harcos tulajdonságai
TP:
Offtopic - Page 2 Left_bar_bleue23/133Offtopic - Page 2 Empty_bar_bleue  (23/133)
kaszt: angyal
szint: 1

Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 20:04

Rika írta:
50 hsz kell.

igen 133 kell mosoly igazából ez csak most szép, mer 0-ról indult, a 2. szinten már át fogom írni arra a pontszámra ami a 3.hoz kell, de akkor már nem 0-ról indul a számlálás, hanem 133-ról így nem olyan arányos. pl a sávod lehet, h ugyanott áll, mint egy egyes szintűnek... közben mondjuk már 10-es vagy nyelvet nyújt

Az nem gond! Nem hiszem, hogy az arányosság nagyon érdekli majd az embereket! mosoly
Megyek. Vacsizni, meg Grace klinikát nézni! mosoly
Vissza az elejére Go down
April
LV-tag
LV-tag
April


Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 27.
Age : 29

A harcos tulajdonságai
TP:
Offtopic - Page 2 Left_bar_bleue550/600Offtopic - Page 2 Empty_bar_bleue  (550/600)
kaszt: mágus
szint: 3

Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 20:18

Engem azért nem támadtak meg, mert tudják, hogy én erős vagyok! Nem beszélve arról, hogy az én pici teremtményeim kacsint
Nem bántják a gazdit! puszi
Vissza az elejére Go down
April
LV-tag
LV-tag
April


Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 27.
Age : 29

A harcos tulajdonságai
TP:
Offtopic - Page 2 Left_bar_bleue550/600Offtopic - Page 2 Empty_bar_bleue  (550/600)
kaszt: mágus
szint: 3

Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 20:21

lol gyerekek le vagyok maradva XD
( Jó étvágyat Rori!)
Vissza az elejére Go down
Rika
LV-tag
LV-tag
Rika


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Wilfred

A harcos tulajdonságai
TP:
Offtopic - Page 2 Left_bar_bleue270/333Offtopic - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/333)
kaszt: vámpír
szint: 2

Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 20:32

Emily írta:

Megyek. Vacsizni, meg Grace klinikát nézni! mosoly

oké ^.^ én ma korán elmegyek, mert holnap hajnaltól melózom :S
Vissza az elejére Go down
Rika
LV-tag
LV-tag
Rika


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Wilfred

A harcos tulajdonságai
TP:
Offtopic - Page 2 Left_bar_bleue270/333Offtopic - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/333)
kaszt: vámpír
szint: 2

Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 20:58

hmmm... a szörnyek megtalálásának valószínűségével, meg azzal, h most agresszív nem agresszív csak a gond van... ti mit gondoltok róla? baj, ha törlöm? és akkor minden szörny, aki azon a területen lehet, rögtön ott kószál, és azt támadsz meg akit akarsz, meg mersz...

agresszív szörnyeket meg csak különleges helyekre lehet majd berakni, pl kapuk őrzése etc, akkor megnevezed a szörnyet és az az egy szem ott agresszív lesz. (de azért valszeg külön fizetni kell, meg ilyenek, ezt még nem dolgoztam ki. de elvileg a faluban, majd fel lehet fogadni testőröket meg bérgyilkosokat is jó drágán. olcsóbban csak akkor lehet szerezni, ha egymást béreljük fel. és akkor ő fejlődik, amikor harcol, h megvédjen bennünket. (illetve, ha együtt harcoltok, akkor feleződik a tapasztalati pont és a szerzett cuccokat is el kell osztani)
Vissza az elejére Go down
April
LV-tag
LV-tag
April


Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 27.
Age : 29

A harcos tulajdonságai
TP:
Offtopic - Page 2 Left_bar_bleue550/600Offtopic - Page 2 Empty_bar_bleue  (550/600)
kaszt: mágus
szint: 3

Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 21:54

Nem tudom ... szerintem azért jók az agresszív szörnyek! Milyen lenne már, ha egy nehezebb helyre is csak úgy bemehetnék, mert hopsz nem támad meg semmi milyen fura! Azért kellenek agresszív szörnyek, hogy legyenek elkerülhetettlen csaták is!
Vissza az elejére Go down
Rika
LV-tag
LV-tag
Rika


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Wilfred

A harcos tulajdonságai
TP:
Offtopic - Page 2 Left_bar_bleue270/333Offtopic - Page 2 Empty_bar_bleue  (270/333)
kaszt: vámpír
szint: 2

Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 22:05

April írta:
Nem tudom ... szerintem azért jók az agresszív szörnyek! Milyen lenne már, ha egy nehezebb helyre is csak úgy bemehetnék, mert hopsz nem támad meg semmi milyen fura! Azért kellenek agresszív szörnyek, hogy legyenek elkerülhetettlen csaták is!

igen ez igaz. de akkor őket csak a nyitóhsz-re kéne betenni. a szelídek meg mindenhol lennének 100%osan.
csak azért, hogy ne az legyen belőle, hogy nem tudsz egy szelídet megtámadni, mert mindig beelőz az agresszív...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Offtopic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Offtopic   Offtopic - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Offtopic
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legendák Völgye :: A fórumról :: A fórumról :: Csevegő-
Ugrás: